Найсмішніші і свіжі анекдоти для дітей

Як не дивно, самі смішні анекдоти для дітей, це своєрідний спосіб зрозуміти навколишній світ. Адже не дарма малюки відбирають лише частину смішних історій, і при цьому найбільше вони подобаються хлопчикам. Цікаво, що про популярність дитячих смішних анкдотов в першу чергу сигналізує кількість варіантів його розповіді. Адже, як відомо, що кожен оповідач розповідає анекдот по своєму і нерідко робить це своїми словами, в результаті чого історія трохи змінюється.

Кращі історії в більшій своїй частині в якості головних героїв пропонують нам різних тварин і улюблених дитячих героїв, що цілком закономірно. При цьому дані історії нерідко виставляють головних героїв в дурних ситуаціях, коли вони діють, забуваючи про логіку.

Сторінка 1 з 5

Комарята почали сильно балуватися, і їхня мама-комаріха не в силах їх заспокоїти. Але потім вона їм каже:
- Мої улюблені! Якщо ви не будете балуватися і битися кілька днів, то на вихідних ми всі разом полетимо на пляж. Комарята вщухли. Адже всі знають, що всі діти - сильні ласуни.

- Мама, мама! Іди сюди, я тут драбину упустив ...
- Ох, як батько про це дізнається ... Ох він тобі ж і задасть!
- Та він уже про це знає - він зараз на люстрі повис!

У садочку всі хлопці обговорювати свою зовнішність почали:
- Ось у мене ніс як у мого тата а волосся як у мами!
- А от у мене очі карі як і у тата а вуха як у мами!
- А в мене зубки як у дідуся і ямочки на щоках як у батька!
- А от у мене сорочка брата - говорить Сергій ...

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Цікаво, що з часом відбувається зміна головних героїв, так якщо раніше це був Петька з Василем Івановичем, то зараз це більше збірні образи, вчитель, даішник і так далі. При цьому, не варто забувати і про те, що діти люблять короткі прикольні анекдоти, де герої діють.

Що стосується опису, то вона, як правило, мінімальна, тому що дітям більшою мірою важлива дія. Особливою популярністю у них користуються сюжетні анекдоти.

Нерідко короткі смішні історії розповідають про різні національності, при цьому кожній з них присвоюється певний набір якостей. Досить часто всі ці «риси» діти привласнюють копіюючи мислення навколишніх дорослих. Таким чином, може формуватися навіть расизм. Також було відзначено, що з дорослішанням дитячі анекдоти стають все більш схожими на дорослі.

Але в будь-якому випадку, вони необхідні дитині для того, щоб навчитися сміятися, пізнавати цей світ. Так, наприклад, анекдоти вчать слухати і швидко вникати в сенс, адже, як правило, в кінці оповідач запитує про те, чи зрозумілий він слухачеві.