Найсмішніші і свіжі анекдоти про росіян

Часто самі смішні анекдоти про росіян можна зустріти по телевізору, в газетах, в журналах. Взагалі, ми, росіяни - дивовижна нація. Ніхто так не може посміятися з нас, як ми самі. Зараз я розповім Вам один прикольний момент, який стався нещодавно в одному з районів Москви. Коротше кажучи, з категорії прикольні анекдоти про наш непереможний російський народ.

- Чому у Жигулів на скло заднього вигляду часто чіпляють решітки?
- Ну напевно, щоб, взимку штовхаючи цього залізного звіра, руки не так сильно мерзли від контакту з холодним склом.

Рекетир розмовляє по телефону з новим російським:
- Значить так, завтра о 8 ранку крайній термін - привозь готівку.
- Це дуже рано - я просплю ...
- Не проспиш - мої пацани близько 7 години твою машину підірвуть - розбудять!

Російська людина за кордоном в п'ятизірковому готелі заходить в ліфт з якимось іноземцем:
- Down?
- Та сам ти даун!

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Одного разу в одному з дитячих садів Росії діти почали лаятися добірним матом. Ну, стали розбиратися, звідки діти наслухалися таких слів. Загалом, з'ясувалося, що в дитячому садку недавно працювали двоє електриків, лагодили проводку. Викликали цих "кадрів" і стали питати, мовляв як Ви до такого додумалися, щоб при дітях лаятися. Один з електриків відповів:

  • "Ми не лаялися. Ми просто чинили проводку. Я взяв драбину, поліз наверх, для того, щоб припаяти там дещо, а мій напарник тримав драбину. Коротше, напарник задивився на гарну няньку у Вас, перестав тримати драбину, драбина впала, я опинився зверху тримаючись двома руками за люстри (напевно люстри були міцно прироблені). "
    Питають:
  • "І що ти потім зробив?"
    Електрик відповів:
  • "Я таким спокійним голосом покликав свого напарника і сказав, Дмитро, чи не будете Ви такі люб'язні поставити на місце драбину, оскільки мені не дуже зручно працювати, перебуваючи в такому положенні".

Коротше кажучи історія з розряду прикольних анекдотів про наших людей.

Сторінка 1 з 5